Το Εναλλακτικό Εργαστήρι Διατροφικής Αγωγής υποστηρίζει την ηλεκτρονική πληρωμή μέσω Viva Payments και Paypal.
Μέσα από το περιβάλλον ασφαλών συναλλαγών της Viva Payments μπορείτε να πραγματοποιήσετε την πληρωμή σας με τη χρήση πιστωτικής ή χρεωστικής κάρτας, μέσω Google Pay, μέσω IRIS Payments ή με τη χρήση του Viva Wallet λογαριασμού σας.
Μέσα από το περιβάλλον ασφαλών συναλλαγών του Paypal μπορείτε να πραγματοποιήσετε την πληρωμή σας με τη χρήση πιστωτικής ή χρεωστικής κάρτας ή με τη χρήση του Paypal λογαριασμού σας.
Cookies
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήσης στη συσκευή σας.